70 kg - czy moja waga jest prawidłowa?

Witam, Jestem chłopakiem. Mam 14 lat, 185 cm i ważę 70 kg. Czy moja waga jest dobra? Czy powinienem trochę przytyć? Jeżeli tak, to do ilu?
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI wynosi 20,46. Na siatce centylowej odpowiada to prawidłowej proporcji masy ciała do wieku, wzrostu i płci. Nie powinieneś podejmować prób odchudzania ani tycia, nie ma ku temu wskazań.

Pozdrawiam