Co może oznaczać to zgrubienie w pachwinie?

Witam, wyczuwam pod dłonią z prawej strony pachwiny lekkie zgrubienie podczas kaszlu. Nie odczuwam żadnych bóli ani nie mam żadnych innych dolegliwości, czy lekkie zgrubienie pod naciskiem dłoni w pachwinie zawsze oznacza przepuklinę?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT około miesiąca temu

Dzień dobry.

Proponuję wizytę u swojego lekarza pierwszego kontaktu który oceni w trakcie badania palipacyjne i w razie nieprawidłowości zleci konsultację u chirurga ogólnego.

Co do diagnostyki obrazowej proponuję USG.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk