Czerwone i fioletowe krostki na skórze ud i ramion

Witam, mam 23 lata i od dziecka mam na udach oraz z tylu na ramionach krostki w kolorze czerwonym i fioletowym, są one mniej widoczne w lecie gdy sie opalam , w czasie dnia lecz juz pod wieczór znowu sie pojawiają. Często jest mi zimno , mam zimne stopy. Myślalam ,ze może być to skutek alergii ale zażywam tabletki które akurat na te krostki nienpomagają. Co mogę zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie. Bez badania nie można określić czym mogą być powyższe zmiany.