Czy istnieją środki przeciwbólowe na zespół suchego oka?

Witam córka od roku zmaga się z zesopłem suchego oka. Terapia to krople. Moje pytanie czy istnieją na tą chorobę środki przeciwbólowe? pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety w zespole suchego oka stosuje się jedynie preparaty sztucznych łez w celu nawilżenia. Jeżeli są stosowane w odpowiedni sposób powinny spowodować ustąpienie dolegliwości chorobowych. Pozdrawiam