Czy jest możliwość powiększenia biustu o jeden rozmiar, używając tylko kremów na ujędrnienie?

Powiększenie piersi o jeden rozmiar przy użyciu kremów Mam lat 20 mam miseczkę 75b a chciała bym mieć miseczkę C czy jest możliwość powiększenia biustu o jeden rozmiar ożywając tylko i wyłącznie : kremów na ujędrnienie i powiększenie biustu ? bez obycia się operacji powiększenia ? Czyli kremy są nie skuteczne. A więc zostaje tylko operacyjne powiększenie piersi ? Nie ma innych metod bez strachu i bólu ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by powiększyć piersi poprzez stosowanie kremów. Jedyną możliwością jest zabieg operacyjny.

Dzień dobry,

Stosowanie kremów będzie miało działanie nawilżające i ujędrniające - w ten sposób możemy poprawić kondycję skóry, natomiast produkty te nie powiększą Pani biustu.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska