Czy mogę stosować ten lek z kroplami na jaskrę?

Witam, biorę regularnie krople na Jaskrę (Briglan Free oraz Nadofree Combi) . Czy pomimo tego mogę stosować Ikervis ? Mam zalecenie by stosować je aż pół roku.

Witam, nie ma żadnych przeciwskazań aby Pani używała kropli Ikervis na noc. Bardzo proszę używać tych leków jako ostanie.

Z wywiadu wynika że ma Pani nasiloną suchość oczu, dlatego konieczne sztuczne łzy nawilżające w ciągu dnia 3-4 dziennie, żele lub maść na na noc.