Czy Trittico i Elicea mogą być łączone ze sobą?

Witam, chciałbym się upewnić czy przepisane przez lekarza leki triticco i elicea to dobry pomysł z walka przy chorobliwej zazdrości, problemem ze snem, wybuchowoscią i brakiem chęci na cokolwiek? Czy te leki nie będą ze sobą kolidować?

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry,

pomiędzy lekami Trittico oraz Elicea nie dochodzi do powstania szkodliwych interakcji międzylekowych, a w związku z tym przeprowadzana nimi kuracja jest zazwyczaj w pełni bezpieczna i skuteczna, zwłaszcza że w Pani przypadku ich jednoczesne przyjmowanie zalecił ten sam lekarz. Ważne jest to, aby nie przyjmować żadnych leków ani suplementów diety bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą, którzy mają wiedzę o ewentualnych przeciwwskazaniach co do przyjmowania środków farmakologicznych.

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami o podobnej tematyce:

https://portal.abczdrowie.pl/mozarin-dzialanie-sklad-dawkowanie-skutki-uboczne-opinie-zamienniki

https://portal.abczdrowie.pl/trittico-cr

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.