Dlaczego mam te bóle w klatce piersiowej mając 30 lat?

Witam! Od tygodnia odbija mi się czy to z rana po przebudzeniu czy po poludniu czy wieczorem i przy tym zawsze gdy mi się odbija czuje bol w klatce z lewej strony pod piersia. Jestem mężczyzna i mam 29 lat. Co się dzieje? I gdzie się z tym zgłosić? Lub jak to leczyć. Jest to udręczajace i niepokojące. Bardzo proszę o odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 30 LAT 5 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Opisane objawy mogą mieć charakter refluks, schorzenia sercowo naczyniowa ale objawy interpretuje się po szczegółowym zbieraniu wywiadu i badania fizykalnego który ukierunkuje dalszą odpowiednią diagnostykę. Proponuję konsultacje stacjonarną u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego który oceni objawy kliniczne w czasie wywiadu i badaniu fizykalnym.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Naturoterapeuta