Jak rozpoznać początek depresji?

skąd mam wiedzieć czy to juz depresja?

Dzień dobry,

Najlepiej skorzystać z konsultacji u lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty i odpowiednio do rozpoznania podjąć zaproponowane leczenie (farmakoterapia i/lub psychoterapia).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam
Najlepiej jak najszybciej umówić się psychologa/ psychoterapeuty lub psychiatry.
Pozdrawiam
Monika Prus