Nawrotowa erozja rogówki a pogorszenie widzenia

Dzień dobry, od kilku lat leczę się na nawrotowe erozje rogówki. W 2013 r. miałem zapalenie rogówki z owrzodzeniem, po którym blizna powoduje mi pogorszenie widzenia w LEWYM oku - tylko wieczorem. Mam pytanie o oko PRAWE: na noc używam Thealoz Duo Gel - po przebudzeniu ostrość w oku prawym, przez 1-3 h jest prawidłowa, z biegiem dnia pogarsza się. Co może być przyczyną takiej sytuacji. Z okiem lewym nie mam takich problemów - minęły nawet erozje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza okulisty.