Obwisła skóra na rękach - co z nią robić?

Dzień dobry. Mam 17 lat, ważę 75 kilo przy wzroście 174 cm. Na rękach mam dość obwisłą skórę, tzw. motylki. Chciałabym sieę dowiedzieć, czy dzięki ćwiczeniom z moich rąk zniknie ta skóra?
17 LAT ponad rok temu

Witam!

Pomocne mogą być:
- masaże,
- ciepło-zimne natryski,
- stosowanie kosmetyków ujędrniająco-wyszczuplających,
- codzienne ćwiczenia.

Jeśli zaczniesz systematycznie ćwiczyć, "motylki" na pewno znikną. Warto trenować pod okiem instruktora. Polecam Ci zajęcia na siłowni. Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl.

POZDRAWIAM