Suplementy ziołowe a tabletki antykoncepcyjne Lesiplus

Biore tabletki antykoncepcyjne Lesiplus.13 tabletke z wzielam przed 19 godz,po godz.23odbylam stosunek z zakonczeniem we mnie.Po stosunku wzielam tabletki z melisa,szyszka chmielu,korzeniem kozlka i zielem serdecznika.Czy istnieje ryzyko ciazy?Po godz.6 rano juz przyjelam kolejna tabletke.Dobrze zrobilam?Co robic?

Aleksander Ropielewski

Powinna Pani przyjmować tabletki o tej samej porze dnia, jednak opisana sytuacja nie powinna mieć negatywnego wpływu na skuteczność antykoncepcji.