Jak stopniowo zakończyć dietę 1000 kcal?

dzien dobry.mam pytanie jak chodzi o bezpieczne wychodzenie z diety 1000 kcal.Z tego co wyczytalam powinno sie dodawac po ok 100 kcal tyg -i ty do konca nie rozumie ,czy chodzi o to ze dziennie to 100 kcal wiecej co tydzoen ,czy te 100 kcal w 1 tygodniu czyli srednio po 25 kcal dziennie wiecej

Trzeba dodać sto kalorii dziennie i przez tydzień trzymać dietę 1100 kcal, i znowu dodać 100 kcal. Może się udać, chociaż wiem , że bardzo często organizm wszystkie kalorie chce na nowo odłozyć na zapas i w pierszych tygodniach można nawet przytyć. Nie wolno jednak na nowo się głodzić, bo efekt jojo murowany.