Trwa ładowanie...

Czarci Pazur – diabelsko skuteczny na bóle stawów i mięśni

Avatar placeholder
09.04.2017 22:20
Czarci Pazur – diabelsko skuteczny na bóle stawów i mięśni
Czarci Pazur – diabelsko skuteczny na bóle stawów i mięśni

Informacja prasowa

W pewnym wieku uświadamiamy sobie z przykrością istnienie organów, o których do tej pory nie mieliśmy powodu myśleć, bo działały bez zarzutu. Jedną z najbardziej uprzykrzających życie dolegliwości są bóle stawów i mięśni. Nagle każdy krok zaczyna sprawiać trudność i co rusz pojawiają się jakieś kontuzje. Jeżeli czujemy, że zaprzedalibyśmy duszę diabłu, gdyby tylko obiecał przywrócenie naszym stawom dawnej sprawności, sięgnijmy po nowy suplement diety firmy Alter Medica. To wyciąg z... czarciego korzenia, pradawnego leku przeciwbólowego i przeciwzapalnego.

Czarci Pazur wpływa korzystnie na stawy i kręgosłup. Pomaga uśmierzyć bóle mięśniowe i kostne, działa przeciwzapalnie, skutecznie łagodząc objawy reumatyzmu i artretyzmu. Dlatego warto go polecić zwłaszcza seniorom i wszystkim, którzy mają problemy ze swoim układem ruchu. Ale znany jest również z właściwości odtruwających – zapobiega dolegliwościom trawiennym i usuwa z organizmu nagromadzone w nim toksyny. Pozwala utrzymać optymalny poziom cholesterolu i mocznika we krwi. Łagodzi dolegliwości związane z dną moczanową, przerostem prostaty i schorzeniami nerek.

Zobacz film: "Produkty pochodzenia roślinnego"

Czarci Pazur to tajemnicza roślina, która rośnie na pustynnych terenach Afryki Południowej, czyli tam, gdzie naprawdę niewiele istot jest w stanie przetrwać. Czerpiąc z nieskażonych przez cywilizację gleb, wykształciła swoje niezwykłe właściwości. Wygląda jak cierniste strąki, przypominające faktycznie szpony albo pazury jakiejś nieziemskiej istoty. Jej bulwiaste korzenie magazynują wodę, o którą w tym rejonie niezwykle trudno, i to one właśnie są źródłem substancji aktywnych.

Roślinę tę znajdziemy w składzie suplementu diety Czarci Pazur firmy Alter Medica.

Jak stosować kapsułki Czarci Pazur? Łykamy po jednej kapsułce dwa razy dziennie po posiłku, popijając wodą.

Cena – ok. 35 zł (opakowanie 60 kapsułek)

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze