Trwa ładowanie...

Czy da się odżywiać szybko i zdrowo?

Napięty do granic możliwości grafik – kto tego nie zna? Trasa praca-dom, do tego ważne spotkania, zakupy, no i przecież trzeba znaleźć czas na trening. Ale gdzie w tym wszystkim zdrowe jedzenie? Na to często już brakuje czasu.

Szybkie i zdrowe odżywianie często nie idzie ze sobą w parze. Czy jest na to sposób?
Szybkie i zdrowe odżywianie często nie idzie ze sobą w parze. Czy jest na to sposób?

1. "Fit" to nie zawsze najlepszy wybór

Spędzamy coraz więcej czasu przy sklepowych półkach, sprawdzamy dokładnie składy produktów. Ale prawda jest taka, że od chemicznych dodatków trudno uciec. A i drobne przekąski nie są w stanie nasycić nas na długo.

Często nawet te, które w swojej nazwie mają "fit", nie mają ze zdrowym odżywianiem za wiele wspólnego. Ale przez brak czasu, ładujemy w siebie kolejne słodkie batony, zamiast konkretnego posiłku. Byle tylko cokolwiek zjeść.

2. Znajdź optymalne rozwiązanie

Warto poszukać czegoś, co będzie nie tylko zdrowe, ale też łatwo dostępne i sycące. Takim rozwiązaniem mogą być przekąski Chicks&Sport. To dojrzewająca i wędzona na zimno pierś z kurczaka, nie zawiera chemicznych dodatków, wzmacniaczy smaku, alergenów. Jest to łatwo przyswajalne białko, które daje energię na kolejne godziny intensywnego działania.

Znalezienie optymalnego rozwiązania dla szybkiego i zdrowego odżywiania zawsze jest możliwe
Znalezienie optymalnego rozwiązania dla szybkiego i zdrowego odżywiania zawsze jest możliwe

Chicks&Sport jest przekąską gotową do zjedzenia zaraz po otwarciu. Sprawdzi się w drodze na siłownię, w czasie powrotu do domu, na szybko w samochodzie. Przydaje się w czasie dalekich wędrówek, wspinaczek górskich, ale także w codziennym, szybkim – ale zdrowym – stylu życia.

Materiał powstał we współpracy z marką Chicks&Sport

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.