Trwa ładowanie...

"Diety nie działają! Zmiana nawyków żywieniowych TAK!" pod patronatem abcZdrowie.pl

"Diety nie działają! Zmiana nawyków żywieniowych TAK!" Anny Dworaczyńskiej to wyjątkowy poradnik, który został wydany pod patronatem abcZdrowie.pl. Autorka pokazuje, że zmiana nawyków żywieniowych daje znacznie więcej niż specjalistyczne i rygorystyczne diety, gdyż nie tylko poprawi wygląd, ale również zdrowie i samopoczucie.

Zobacz film: "Żywność light pod lupą dietetyka"

Najważniejsze jest stopniowe wprowadzanie zmian w swoje codzienne odżywianie, by bez stosowania diet osiągnąć wymarzony cel. Anna Dworaczyńska przybliża czytelnikom, jak zwiększyć własną świadomość zdrowego odżywiania oraz jak poznać swój organizm i jego potrzeby. Książka jest wyjątkowa również ze względu na to, że została napisana na podstawie osobistych doświadczeń autorki.

PORADNIK

ISBN: 978-83-8011-640-5

Oprawa: miękka

Format: 144x206 mm

Liczba stron: 70

Premiera: 2 lipca 2014

Cena: 22 zł

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.