Trwa ładowanie...

Dokładna diagnostyka dzięki biorezonansowi

Biorezonans okaże się rewolucją w diagnostyce?
Biorezonans okaże się rewolucją w diagnostyce?

Wystarczy jedno proste badanie komputerowe, żeby sprawdzić, czy nasz organizm funkcjonuje prawidłowo czy też zachodzą w nim zmiany, które mogą być przyczyną choroby. Można je przeprowadzić dzięki urządzeniu Scanner Cell.

spis treści

1. W czym pomaga Scanner Cell?

Scanner Cell to nowoczesne, niewielkie urządzenie, które sprawdzi się tam, gdzie niezbędna jest weryfikacja stanu zdrowia pacjenta, gdzie przeprowadza się testy obciążenia organizmu. Przyda się w miejscach, w których konieczne jest podjęcie kroków, prowadzących np. do zmiany diety, w oparciu o dane medyczne, a nie przypuszczenia, dotyczące kondycji organizmu. Podczas testu urządzenie Scanner Cell łączy się z falami elektromagnetycznymi mózgu, co pozwala na uzyskanie skanu całego organizmu.

Zobacz film: "Żywność light pod lupą dietetyka"

Dzięki niemu możliwe jest:

  • sprawdzenie 400 organów wewnętrznych (w tym wątroby, trzustki, nerek, tarczycy, jelit, żołądka, serca, narządów płciowych) i wskazanie schorzeń lub tendencji do schorzeń, które są w nich widoczne;
  • sprawdzenie poziomu pasożytów w organizmie, określenie lokalizacji grzybicy, boreliozy, chlamydii, toksoplazmy.
  • urządzenie posiada funkcje terapii - dzięki której mamy możliwość likwidacji min. pasożytów z organizmu;
  • ma też funkcję Reprinter - doładowania energetycznego organizmu i tworzenia produktów do homeopatii;
  • wykrycie bakterii i wirusów, które obecne są w organizmie;
  • zdiagnozowanie miażdżycy, cukrzycy, astmy, alergii, chorób tarczycy i wielu innych.

Diagnostyka z użyciem Scanner Cell to proste i nieinwazyjne badanie, które może być przeprowadzanie u pacjentów w każdym wieku. Wyjątkiem są kobiety w ciąży oraz podczas menstruacji, a także osoby z rozrusznikiem serca i cierpiące na padaczkę. Jest szybkie i całkiem bezbolesne, a wynik otrzymujemy w formie czytelnych raportów.

2. Jak to działa?

Scanner Cell pozwala poznać organizm pacjenta i jego kondycję na wiele sposobów. Jego funkcje pozwalają zebrać dokładne informacje o stanie zdrowia pacjenta, wykryć zmiany, zachodzące na poziomie komórkowym (wykrywa nawet 96 proc. zmian patologicznych), a nawet zdiagnozować choroby, będące w początkowym stadium.

Analiza obecności pasożytów i bakterii w ciele pacjenta umożliwia zaplanowanie odpowiedniej diety czy zmiany stylu życia, w czym pasożyty i toksyny mogą przeszkadzać. Dzięki Scanner Cell analiza stanu zdrowia pacjenta jest dokładna i bardziej trafna, a oprogramowanie urządzenia pozwala na odpowiedni dobór terapii spośród ponad 1700 zaproponowanych wariantów, uwzględniających m.in. oczyszczanie organizmu, suplementację zastosowanie ziół. Dodatkowo urządzenie podpowie, jakie badania należy wykonać, by diagnoza była bardziej dokładna.

3. Gdzie Scanner Cell znajdzie zastosowanie?

Urządzenie Scanner Cell to doskonałe narzędzie diagnostyczne szczególnie dla specjalistów, którzy pracują z pacjentami nad ustaleniem odpowiedniej diety, planu treningowego czy planu suplementacji. Jest to więc dobre wyposażenie dla lekarzy i diagnostów.

Urządzenia tego typu mogą więc znaleźć zastosowanie w siłowniach, klubach fitness, klubach sportowych, w których sportowcy są diagnozowani, przychodniach lekarskich. Dzięki Scanner Cell można zbadać pacjenta szybko i precyzyjnie, a odpowiedni plan działania (czy to związany z dietą, zmianą trybu życia, czy treningami) ustalić na podstawie wydrukowanych raportów z danymi o jego stanie zdrowia.

4. Gdzie kupić Scanner Cell?

Scanner Cell dostępny jest w ofercie centrum diagnostycznego Evitum, które oferuje także inne urządzenia do diagnostyki organizmu oraz szkolenia z obsługi aparatury diagnostycznej. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze