Trwa ładowanie...

Dzięki diecie przeciwzapalnej schudła 9 kg i wyleczyła egzemę (WIDEO)

Zobacz film: "Dzięki diecie przeciwzapalnej schudła 9 kg i wyleczyła egzemę"

Janice przez lata leczyła egzemę kremami sterydowymi, jednak nie działały w przypadku jej schorzenia. Postanowiła postawić na dietę przeciwzapalną, mając nadzieję, że to pomoże wyleczyć się jej z tej choroby.

Już po pierwszym miesiącu zauważyła konkretne efekty. Dieta przeciwzapalna miała także jeden skutek "uboczny", z którego Janice bardzo się ucieszyła. Dzięki diecie przeciwzapalnej schudła 9 kg i wyleczyła egzemę. Janice przez lata leczyła egzemę kremami sterydowymi, jednak nie działały w przypadku jej schorzenia.

Postanowila postawić na dietę przeciwzapalną, mając nadzieję, że to pomoże wyleczyć się z jej choroby. Ideą tego sposobu odżywiania się jest wyeliminowanie produktów, które mogą powodować stany zapalne w organizmie, takich jak mięso, produkty mleczne, pieczywo, a później powolne włączanie ich do diety.

Dzięki temu sprawdzamy jakie pożywienie powoduje u nas stan zapalny. Janice przestała jeść na mieście i zaczęła gotować. Całkowicie zrezygnowała z jedzenia nabiału i mięsa. Dzięki tej diecie schudła dziewięć kilogramów, wyleczyła egzemę, ma więcej energii i pozbyła się uczucia wzdętego brzucha. Czuje się dużo lepiej i mówi, że nigdy nie wróci do poprzedniego stylu życia.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.