Trwa ładowanie...

Mikstura, która wymiata złogi z jelit (WIDEO)

Zobacz film: "Jak oczyścić jelita?"

Złogi zalegające w jelitach mogą powodować zanieczyszczenie organizmu toksynami. Jak się okazuje, w naszych jelitach może "siedzieć" od 5 do 15 kg złogów.

To duże obciążenie dla całego organizmu, które przyczynia się do powstania wielu niebezpiecznych chorób. Sprawdź, jak możesz oczyścić swoje jelita, jednocześnie chudnąc i dbając o zdrowie.

Kuracja trwa 3 tygodnie. Obejrzyj wideo. Mikstura, która wymiata złogi z jelit. Zdrowy organizm to taki, o który dbamy nie tylko z zewnątrz, ale też od wewnątrz.

Usuwanie toksyn powinno być priorytetem. Dlatego tak ważne jest oczyszczanie jelit. Co się dzieje, kiedy nie dbasz o jelita? Zalegające w jelitach resztki powodują przewlekłe zaparcia.

Gromadzące się w resztkach jedzenia bakterie przenikają do krwi, zanieczyszczając organizm. Jelita zaczynają chorować, a razem z nimi zwalnia nasz metabolizm pojawia się cukrzyca i nadwaga.

Zanieczyszczone jelita mogą też powodować choroby nerek, wątroby i stawów, a nawet nowotwory. Jak się okazuje w naszych jelitach może znajdować się aż piętnaście kilogramów zalegających złogów (choć przyjmuje się, że średnio mamy ich około pięciu kilogramów).

Jak oczyścić jelita? Aby zadbać o kondycję swoich jelit, zastosuje 3-tygodniową kurację na bazie siemienia lnianego i kefiru. Skutecznie wymiecie ona zalegające w jelitach złogi.

Przez pierwszy tydzień na śniadanie jedz 100 ml kefiru z jedną łyżeczką siemienia lnianego. W drugim tygodniu dołóż kolejną łyżeczkę, a w trzecim (ostatnim) jedz 150 ml kefiru z 3 łyżeczkami ziarenek.

Pij też około dwa litry wody dziennie, a posiłki przeżuwaj bardzo dokładnie. Kuracja, sprawi, że twoje jelita będą czyste, metabolizm przyspieszy, a flora bakteryjna żołądka poprawi się.

Jeśli nie lubisz lub jesteś uczulony na nabiał - skorzystaj z dobroczynnych właściwości kiszonek. Polecane jest też spożywanie ząbka czosnku przed zaśnięciem.

Zobacz też

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.