Trwa ładowanie...

Muszki owocówki - jak się ich pozbyć? (WIDEO)

Zobacz film: "Domowy sposób na muszki owocówki"

Muszki owocówki potrafią zirytować każdego. Wystarczy przynieść do domu owoce, a już po kilku dniach możemy natknąć się na chmary muszek owocówek, za każdym razem, gdy sięgamy po owoc. Problemu naprawdę ciężko się pozbyć.

Muszki owocówki przyciąga zapach mocno dojrzałych owoców. Często przynosimy je już ze sklepu. Składają one jajeczka, z których wylęga się kilkadziesiąt nowych osobników i w ten sposób pojawiają się całe roje uciążliwych owadów.

Gdy w naszej kuchni zagoszczą muszki owocówki, nie jesteśmy na nie skazani. Istnieją pewne domowe sposoby, aby się ich skutecznie pozbyć. Jeżeli mamy bardzo dużo muszek, możemy je po prostu wciągnąć odkurzaczem, ale można też zbudować specjalną pułapkę.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.