Trwa ładowanie...

Pił 4 litry wody dziennie. Jakie są tego efekty? (WIDEO)

Zobacz film: "Pił 4 litry wody dziennie. Co się stało?"

Wil Fulton, dziennikarz portalu Thrillist.com postanowił wziać udział w eksperymencie. Przez 30 dni pił 4 litry wody dziennie. Efekty okazały się zaskakujące. Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Pił cztery litry wody dziennie, zobacz co się stało. Wil Fulton, dziennikarz portalu Thrillist.com postanowił wziąć udział w eksperymencie. Przez 30 dni pił cztery litry wody dziennie. Efekty okazały się zaskakujące. Dziennikarz podszedł do eksperymentu z dystansem. Przez kilka dni trudno mu było przyzwyczaić się do picia wody.

Musiał to robić nawet wtedy kiedy nie odczuwał pragnienia. "To trudne" - przyznał. Pierwsze skutki picia czterech litrów wody dziennie Fulton zaczął odczuwać już kilka dni po rozpoczęciu eksperymentu. Przede wszystkim było to wzmożone oddawanie moczu. Z biegiem czasu zauważał, że ma coraz więcej energii, a jego sen jest bardziej spokojny. Przestał też odczuwać uderzenia gorąca. Poprawiła mu się także zdolność koncentracji.

To jednak nie wszystko. O efekty zauważalne dla wszystkich, dziennikarz zapytał swoją dziewczynę. Ta przyznała, że jego skóra wyglądała na jaśniejszą i była w zdecydowanie lepszej kondycji. Okazało się też, że jego waga spadła. Po zakończeniu eksperymentu, Fulton zauważył, że nie wystarcza mu picie 2-3 szklanek wody dziennie. Potrzebował jej dużo więcej, by czuć się dobrze.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza