Trwa ładowanie...

Piła trzy lampki wina dziennie. Co się stało, gdy z niego zrezygnowała? (WIDEO)

Zobacz film: "Piła trzy lampki wina dziennie. Co się stało, gdy z niego zrezygnowała?"

Katie Beavis z Bedfordshire we wschodniej Anglii piła dziennie trzy lampki wina. Tak radziła sobie ze stresem. Po wino sięgała każdego wieczoru, by pocieszyć się po złym dniu w pracy.

Alkohol był też odskocznią od problemów związanych z dziećmi. W końcu powiedziała "dość". Co się stało, gdy zrezygnowała z picia wina? Jesteśmy pod wrażeniem!

Piła trzy lampki wina dziennie. Co się stało, gdy z niego zrezygnowała? Katie Beavis z Bedfordshire we wschodniej Anglii piła dziennie trzy lampki wina. Właśnie w taki sposób kobieta radziła sobie ze stresem.

Sięgała po nie wieczorami, by pocieszyć się po złym dniu w pracy i by zapomnieć o trudach macierzyństwa. Pierwszy kieliszek łagodził stres, był nagrodą.

Drugi - potrzebą, a trzeci - nawykiem, z którym Kate nie mogła zerwać. 45-latka postanowiła zmienić swoje dotychczasowe nawyki. Co się stało, gdy zrezygnowała z picia wina?

Efekty ją zaskoczyły. Pierwszym z nich była utrata ponad dwunastu kilogramów. Katie pozbyła się też uporczywego bólu pleców, z którym zmagała się od wielu lat. 45-latka cierpiała na chore zatoki.

Po odstawieniu alkoholu problem zniknął. Tak samo jak alergia na kurz i inne alergeny. Co jeszcze się zmieniło, gdy zrezygnowała z wina?

Zamiast spędzać czas na użalaniu się nad sobą nad lampką wina, kobieta zaczęła bawić się ze swoimi dziećmi. Jak sama mówi, czuje się teraz lepszą matką.

Odkąd zrezygnowała z nałogu, jej dochody wzrosły niemal pięciokrotnie. Kate pracuje jeszcze wydajniej, ponieważ ma "jasny umysł".

Kobieta do końca nie wierzyła, że uda jej się zrezygnować z codziennego picia wina. Udało się. Niedawno minęło trzy lata odkąd pożegnała się z alkoholem. Co jeszcze się zmieniło?

Kate budzi się pełna energii, bez uczucia przytłumienia, które pojawiało się u niej po wieczornym piciu wina.

Poprawiła się jej cera, a dzięki utracie kilkunastu kilogramów, kobieta czuje się i wygląda młodziej. Rzucenie alkoholu poleca teraz każdemu. Wie jednak, że nie jest to proste.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.