Trwa ładowanie...

Pora dnia wpływa na funkcjonowanie naszych narządów (WIDEO)

Zobacz film: "Pora dnia wpływa na funkcjonowanie naszych narządów"

Słodycze najlepiej jeść między 9:00 a 11:00, a kawę warto pić w okolicach południa. Dlaczego? Nasze narządy mają określony czas, w którym pracują na pełnych obrotach. Zobacz, co jeszcze powinieneś wiedzieć.

Każdy powinien wypracować sobie rutynę dnia i robić konkretne czynności w określonych godzinach. Wówczas dzień przebiega w sposób bardziej zorganizowany, a organizm zachowuje energię aż do wieczora. Poznaj swój rytm biologiczny i naucz się żyć zgodnie z nim. Pomoże ci w tym nasze wideo, które przedstawia najlepszy czas na dane zajęcia.

Wiele osób wie, że godziny posiłków na diecie są bardzo istotne, szczególnie wtedy kiedy chce się pozbyć nadprogramowych kilogramów. Ale to nie wszystko, ponieważ istnieje najlepsza pora na picie wody oraz najlepsza godzina przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Natomiast pora jedzenia wpływa na jakość snu i to od niej zależy czy budzimy się w nocy oraz czy się wysypiamy.

O jakiej porze dnia przyjmować witaminy i suplementy diety? Jaka pora dnia jest najlepsza na spalanie tłuszczu? O której godzinie należy jeść kolację? Co i o której godzinie najlepiej jeść na śniadanie oraz o której godzinie powinno spożywać się ostatni posiłek? Na te i inne pytania uzyskasz odpowiedzi oglądając wideo. Pogłębisz tym samym swoją wiedzę o idealnym rytmie dnia dla organizmu.

Dowiedz się czy stwierdzenie: jedz kolację wcześniej, a unikniesz nowotworów jest prawdziwe. Dowiedz się czy rzeczywiście najlepsza godzina na seks to 15:00 i dlaczego. Pora na kawę? Sprawdź czy pijesz ją o odpowiedniej godzinie. Zastanów się co możesz poprawić w przebiegu swojej codziennej rutyny, tak by czuć się lepiej i być bardziej wydajnym.

Inne wideo poświęcone zdrowiu:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.