Trwa ładowanie...

Smaczne przekąski w czasie upałów (WIDEO)

Avatar placeholder
20.12.2018 14:00

W upalne dni warto pamiętać o zadbaniu o siebie i swój organizm. I nie chodzi tylko o zwiewne, przepuszczające powietrze ubrania czy butelkę wody mineralnej na podorędziu.

Należy pomyśleć o swojej diecie. W upały jedzmy owoce i warzywa, szczególnie te, które zawierają dużo wody i elektrolitów. To pomoże naszemu organizmowi w utrzymaniu prawidłowego poziomu nawodnienia, a przez to poprawi nasze samopoczucie i odporność na wysokie temperatury.

Posiłek złożony z kolorowych warzyw i owoców może jednak nie tylko wpłynąć na nasze zdrowie w upalny dzień, ale także zainspirować do tworzenia nowych dań, które zawładną sercami naszej rodziny!

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.