Trwa ładowanie...

Zrezygnowali z picia alkoholu. Zobacz, jak się zmienili (WIDEO)

Zobacz film: "Zrezygnowali z alkoholu. Zobacz efekty"

Alkohol pijemy często i w niemałych ilościach. Nawet jedno piwo dziennie, jeśli spożywane jest regularnie, przybliża nas do nałogu. Tymczasem nie jest nowością, że alkohol negatywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu i sprzyja występowaniu wielu chorób.

Dlatego też zrezygnowanie z jego picia należy zawsze chwalić. Zobacz, jak zmieniły się osoby, które zdecydowały się na ten krok. Alkohol pijemy często i w niemałych ilościach.

Gdy pijemy piwo, wino lub coś mocniejszego, w organizmie zachodzą różnorakie zmiany. Co się jednak stanie, gdy odstawisz procenty? Spójrz na te zdjęcia. Co się jednak stanie, gdy odstawisz procenty? Spójrz na te zdjęcia.

Post miał tytuł "moja trzeźwość". Od razu widać trzeźwe oczy, smuklejszą twarz o mniej zaczerwienionej skórze. Silver Ladder także przestał pić alkohol. W trzeźwości żyje już pięć lat. Britt Suzane zrezygnowała z napojów alkoholowych w styczniu 2016 roku.

Schudła i jest bardziej sprawna fizycznie. Pierwsze zdjęcia zostało zrobione 30 lipca 2016 roku. Drugie - pół roku później. Efekty widoczne są gołym okiem. Z kolei ten mężczyzna zachwyca zmianą stylu życia.

Odstawienie alkoholu zmotywowało go do znalezienia pracy i pomogło schudnąć około 90 kilogramów. Na obu fotografiach to Andy Boyle, który ważył około 150 kilogramów. Dzięki rzuceniu alkoholu schudł do około 115 kilogramów.

Czas na kolejną kobietę. Widać różnicę, prawdę? Dziewczyna nie pije alkoholu już pięć lat. Zmiany po odstawieniu alkoholu widać już po kilku tygodniach. Świadczy o tym metamorfoza kobiety z Wielkiej Brytanii.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.