Trwa ładowanie...

Body mix

Body mix to urządzenie nowej generacji, które służy do walki z niedoskonałościami takimi jak nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany w danych partiach naszego ciała. Urządzenie to skutecznie wpływa na redukcję cellulitu, a także wysmukla i modeluje sylwetkę. Ponadto body mix skutecznie zwalcza wiotkość skóry. Co warto wiedzieć o zabiegu?

1. Urządzenie body mix

W urządzeniu wyróżniamy trzy różnie działające głowice. Pierwsza z nich emituje biostymulacyjny laser, który oddziałuje na skupiska adipocytów – komórek tkanki podskórnej. Dzięki temu zredukowany zostaje ucisk naczyń krwionośnych spowodowany zwiększaniem się rozmiaru komórek tłuszczowych. Co więcej, w obrębie obszarów, gdzie wykonany był zabieg, usprawniony zostaje proces transportu substancji odżywczych oraz tlenu przez krew.

Kolejna głowica umożliwia nam wykonanie masażu endodermicznego oraz krioterapii. Za jej pomocą uzyskujemy efekt drenażu limfatycznego i masażu tkanek. W efekcie zabiegu cała sylwetka zostaje wymodelowana. Warto również wiedzieć, że głowica ta stymuluje naczynia krwionośne, co w konsekwencji powoduje ich wzmocnienie.

Zobacz film: "Jak zdrowo jeść i tracić na wadze?"

Trzeci rodzaj głowicy umożliwia uzyskanie efektu zwiększenia jędrności oraz elastyczności skóry. Podczas zabiegu dochodzi do skurczy w obrębie włókien skóry oraz do stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny – odpowiadają one za utrzymanie odpowiedniego poziomu napięcia skóry.

2. Body mix – korzyści wynikające z jego działania

Zabieg jest polecany dla osób, którym zależy na długotrwałej redukcji niedoskonałości naszego ciała takich jak cellulit, a także nadmierna ilość tkanki tłuszczowej zlokalizowana w obrębie bioder, pośladków, brzucha oraz ramion. W skutek jego działania możliwe jest skorygowanie wyglądu naszej sylwetki, tj. wyszczuplenie oraz ujędrnienie.

Pierwsze efekty działania body mix są widoczne już po pierwszym zabiegu. Oczekiwane rezultaty osiągamy w stosunkowo krótkim czasie – należy jednak pamiętać o systematyce w wykonywaniu tego zabiegu. Warto również wiedzieć, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych.

Za pomocą urządzenia body mix w szybki sposób możemy zredukować cellulit i nadmierną tkankę tłuszczową, a wiosna to niewątpliwie idealny moment na rozpoczęcie tego rodzaju zabiegów na ciało.

Body mix
Body mix
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.