Trwa ładowanie...

Christine Carter ważyła 160 kg. Teraz jest "bohaterką utraty na wadze"

Ile iksów zmieści się przed literą L? O tym chciał się przekonać chłopak Christine Carter, który namawiał ją na ciągłe zwiększanie wagi. Nie chodzi o to, że podobały mu się dziewczyny przy kości. Chodziło dokładnie o to, żeby nie podobała się innym.

Zobacz film: "Sól w diecie - ile można spożywać?"

1. Chłopak z zazdrości "tuczył" swoją dziewczynę

Dziś Christine znana jest na Facebooku jako weightlosshero weightlosshero – bohaterka utraty na wadze. Jej wyniki są doprawdy bohaterskie. Kiedy zaczynała, ważyła 130 kg. Toksyczna relacja z chłopakiem odwodziła ją od poprawienia swojej sylwetki, ale w końcu powiedziała dość – i chłopakowi, i wynikowi na wadze.

Schudła, aby dać nauczkę zazdrosnemu chłopakowi
Schudła, aby dać nauczkę zazdrosnemu chłopakowi (Facebook)

Jej chłopak wierzył, że jeśli jego dziewczyna będzie otyła, to nie spodoba się nikomu innemu i tym samym będzie mu wierna. Christine nie miała pojęcia, jakie zamiary ma jej chłopak i wierzyła, że wszystko robi dla jej dobra. Na szczęście pewnego dnia poznała prawdę i postanowiła dać nauczkę swojemu byłemu.

W pierwszym kroku zdecydowała się na zmniejszenie żołądka. Ta operacja sprawiła, że masa jej ciała zaczęła maleć i ostatecznie zmniejszyła się o połowę. Jednak wynik niewiele poniżej 70 kg wciąż nie był dla dziewczyny wystarczający. To wtedy zdecydowała się na kolejny krok – liposukcję.

Jak mówi Christine Carter, zmiana, której dokonała, to głównie zmiana myślenia. Ograniczyła w kuchni cukier i węglowodany, je dużo owoców i warzyw. Przestała podjadać. Nie da się jednak ukryć, że dużym elementem zmiany było zerwanie relacji z chłopakiem, który najwyraźniej należał do grupy feedersów. To partnerzy – zazwyczaj mężczyźni – którym nawet samo obserwowanie swoich ukochanych, jak się tuczą, sprawia przyjemność.

Christine funkcjonowanie w tym związku przyjemności nie sprawiało. W przeciwieństwie do tego, co jest dzisiaj – statusu gwiazdy Instagrama, którą dziewczyny uważają za inspirację. "Bohaterkę utraty na wadze" śledzi w mediach społecznościowych prawie 300 tys. użytkowników.

Zobacz inne metamorfozy

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.