Trwa ładowanie...

Dieta nocna w książce Caroline Apovian

"Dieta nocna" dr Caroline Apovian to książka, która pokazuje, jak stracić zbędne kilogramy w zdrowy i szybki sposób.

Zobacz film: "Czemu nie możemy schudnąć?"

Czytaj więcej

Zbliża się wiosna, więc z pewnością każdy chciałby mieć piękną figurę i być w dobrej formie, gdy już zdejmie grube kurtki i ciepłe swetry. A jak skutecznie pozbyć się zimowego obciążenia dodatkowymi kilogramami?

Dieta nocna jest pierwszym na świecie sposobem na odchudzanie, który został potwierdzony badaniami medycznymi. Rezultaty widoczne są natychmiastowo, gdyż po pierwszym tygodniu jej stosowania można stracić nawet 4 kilogramy.

Dr Caroline Apovian jest specjalistką w zakresie otyłości i redukcji wagi. Opracowała specjalną dietę, która skutecznie pomaga walczyć z nadmierną wagą, łącząc się z conajmniej 6 godzinami snu w ciągu doby. Poza szybką utratą zbędnych kilogramów dieta przyspiesza metabolizm, zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób serca, cukrzycy typu 2 czy też nowotworów.

Dieta nocna charakteryzuje się tym, że składa się z dwóch faz, które stosuje się naprzemiennie. I faza trwa jeden dzień i pobudza spalanie tłuszczu i utratę wagi. II faza trwa sześć dni i ma za zadnie utrzymać zdrową utratę wagi.

Autorka książki naukowo wyjaśnia zasady diety oraz jej zalety, przytacza przepisy na zdrowe dania oraz menu na 28 dni.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.