Trwa ładowanie...

Gordon Ramsay schudł 12 kg. Jak to zrobił? (WIDEO)

Zobacz film: "Gordon Ramsay schudł 12 kg. Jak to zrobił?"

Jest jednym z najbardziej znanych kucharzy na świecie. Programy z jego udziałem biją rekordy popularności. Teraz Gordon Ramsay otwarcie mówi o tym, że był "przy tuszy". Schudł z miłości. Jak sam przyznaje, obawiał się, że żona Tana od niego odejdzie. To fanka fitnessu i autorka książek kucharskich. W jaki sposób popularnemu kucharzowi udało się schudnąć 12 kg?

Gordon Ramsay schudł dwanaście kilogramów, jak to zrobił? Jest jednym z najbardziej znanych kucharzy na świecie. Programy kulinarne z jego udziałem biją rekordy popularności. Teraz Gordon Ramsey otwarcie mówi o tym, że był przy tuszy. Schudł z miłości.

Jak sam przyznaje, obawiał się, że żona od niego odejdzie. Tana to fanka fitnessu i autorka książek kucharskich. W jaki sposób popularnemu kucharzowi i trenerowi kulinarnemu udało się schudnąć dwanaście kilogramów? Ramsay postawił na aktywność fizyczną. Codziennie pokonuje długie dystanse na rowerze i biega.

Najczęściej jak to możliwe chodzi na basen. Wybrał te sporty, ponieważ chciał wziąć udział w zawodach Iron Man opartych właśnie na tych konkurencjach. Trenuje także z tak zwanymi "linami bojowymi". To forma crossfitu polegająca na ręcznym wprawianiu w ruch ciężkich i grubych lin. Podnosi również ciężary.

Dietę Ramsay trzeba dzięki żonie, odżywia się racjonalnie. Jada na przykład pizzę z pieczonym kalafiorem zamiast ciasta. Zrezygnował jedynie z mleka krowiego, zastępując je migdałowym oraz serów. Pije dużo wody. "Nie chcę, żeby mój zawód mnie zabił" - podsumowuje Ramsay w rozmowie z dailymail.co.uk.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.