Trwa ładowanie...

Hanna Lis rezygnuje z mięsa. "Odczuwam znaczną poprawę"

Olga Frycz, Agnieszka Woźniak-Starach, Małgorzata i Radosław Majdanowie czy Edyta Górniak – to tylko kilka z wielu polskich gwiazd, które zrezygnowały z mięsa. Wielu polskich celebrytów przekonuje się coraz bardziej do wegetarianizmu i jeśli nie całkowicie, to chociaż częściowo rezygnuje z mięsa.

Zobacz film: "Jak zdrowo jeść i tracić na wadze?"

Do tych osób dołączyła właśnie Hanna Lis. Znana dziennikarka, ale też miłośniczka smaków, która w WP Telewizji prowadzi program "Hanna i Przyjaciele", przyznała w rozmowie z Newserią, że ograniczyła jedzenie mięsa i odczuwa znaczą poprawę. Do tego typu wyzwania namawia też innych.

Warto dodać, że rezygnacja z mięsa pojawia się w wielu dietach, także w diecie planetarnej, która nie tylko wpływa na nasze zdrowie czy urodę, ale też związana jest mocno z ideami proekologicznymi. Wiele osób decyduje się na dietę planetarną właśnie ze względu na ochronę klimatu.

Tutaj znajdziesz więcej o diecie planetarnej.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.