Trwa ładowanie...

Jak przygotować organizm na nadchodzące lato? (WIDEO)

Zobacz film: "Jak przygotować organizm na nadchodzące lato"

Czy dieta oczyszczająca jest rozwiązaniem wszystkich problemów? Niekoniecznie. Choć na diecie oczyszczającej zyskuje całe nasze ciało, to nie oznacza to, że nagle po takiej diecie schudniemy, a nasz stan zdrowia diametralnie się poprawi.

Prawda jest taka, że dieta oczyszczająca może być dobrym wstępem do wprowadzenia do swojego życia trwałych zmian. Wszystko zależy od tego, jak my do niej podejdziemy.

Dietetyk Małgorzata Krukowska poleca również, aby mimo wszystko nie stosować bardzo rygorystycznych diet oczyszczających, podczas których nie należy ćwiczyć. Według niej lepiej połączyć dietę oczyszczającą i ruch.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.