Trwa ładowanie...

Jak spalić kalorie z jednego pączka? (WIDEO)

Zobacz film: "Co trzeba zrobić, aby spalić kalorie z jednego pączka?"

Tłusty czwartek jest dniem, w którym tradycją jest zjedzenie przynajmniej jednego pączka. Jednak szczególnie osoby na diecie często mają dylemat czy jest to dozwolone. W końcu jeden pączek to około 300 kalorii. Okazuje się jednak, że na ten mały "grzech" każdy może sobie pozwolić.

Sposobów na spalenie pączków jest wiele. W załączonym materiale wideo postanowiliśmy pokazać te mniej typowe, które uspokoją wasze sumienia i pozwolą na delektowanie się smakiem pączka. Zastanawiacie się w jaki sposób można spalić te 300 kalorii? Będziecie zaskoczeni jakie to proste.

Oczywiście najprostszym sposobem na spalenie kalorii w pączku będzie wysiłek fizyczny, ćwiczenia fizyczne czy zwyczajny spacer, prace domowe albo przyjemny taniec. Wówczas spalenie 300 kalorii zajmie wam niewiele czasu. Czy są jeszcze przyjemniejsze sposoby? Oczywiście. Okazuje się, że kalorie, które dostały się do naszego organizmu w wyniku zjedzenia jednego pączka spalimy między innymi podczas pocałunku, seksu, oglądania telewizji, a nawet snu.

Oczywiście to tylko niektóre sposoby i na część z nich potrzeba znacznie więcej czasu, jednak osoby w trakcie odchudzania będące na ścisłej diecie powinny pamiętać, że jeden pączek to nic strasznego i 300 kalorii można łatwo spalić. A nawet na diecie warto dać sobie nieco przyjemności - oczywiście jeśli zjedzenie jednego pączka nie skończy się na dziesięciu.

Zobacz także:

Uzupełnij ankietę dla rodziców

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.