Trwa ładowanie...

Jak wybrać dobrą kawę? (WIDEO)

Zobacz film: "Jak wybrać dobrą kawę?"

Kawa to roślina znana już od starożytności. Już wtedy zaczęto przygotowywać z niej czarny napój, bez którego dziś wielu z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie choćby dnia. Na temat kawy, a przede wszystkim jej negatywnego wpływu na zdrowie, powstało wiele mitów. Faktycznie kawa jest używką i jej nadmiar może szkodzić, ale nie zapominajmy o zaletach kawy. Jest bowiem źródłem cennych tłuszczów roślinnych.

Wybierając kawę w ziarnach, warto ich dotknąć — te najlepsze będą tłuste. Ważna jest oczywiście również data ważności. Natomiast mając do wyboru kawę rozpuszczalną i sypaną, lepiej sięgnąć po tę drugą.

Jak wybrać dobrą kawę? (WIDEO)
Jak wybrać dobrą kawę? (WIDEO)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.