Trwa ładowanie...

Kawa po cypryjsku (WIDEO)

Zobacz film: "Kawa po cypryjsku"

Kawa jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie. I trudno się dziwić, bo łączy w sobie niesamowity smak i aromat, a także właściwości pobudzające. Z tego powodu miliony ludzi na całym świecie nie jest w stanie wyobrazić sobie poranka bez małej czarnej. Ludzie sięgają po kawę wiele razy w ciągu dnia, a o korzyściach z picia kawy powstały już całe opracowania.

Osoby, które nieco bardziej zgłębiły temat kawy wiedzą, jak wiele jest jej rodzajów. Specyficznym typem tego napoju jest kawa po cypryjsku. Jak sama nazwa wskazuje, oryginalnie kawę właśnie w ten sposób przygotowuje się na Cyprze. Używany jest do tego niewielki dzbanuszek z długą rączką.

Oczywiście cypryjską kawę można przygotować również w domu. Narzędzia potrzebne do tego są dostępne do kupienia w internecie. Kawę można pić zarówno w wersji słodzonej, jak i niesłodzonej. Wystarczy odrobina chęci, by szczególnie w zimowe dni poczuć się w domu jak na gorącej cypryjskiej plaży.

W załączonym materiale wideo będziesz mógł zobaczyć, w jaki sposób przygotować prawdziwą kawę. Próbuje jej nasza reporterka. Czy jej smakowało? W jaki sposób przygotować cypryjską kawę w domu? I w końcu dlaczego warto odwiedzić Cypr? Zapraszamy do oglądania.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.