Trwa ładowanie...

Leczy niewydolność wątroby, kamicę, kolkę żółciową. Wypróbuj dymnicę pospolitą (WIDEO)

Zobacz film: "Leczy niewydolność wątroby, kamicę, kolkę żółciową. Wypróbuj dymnicę pospolitą"

Rozkurcza mięśnie gładkie. Działa na jelita, drogi żółciowe i moczowe oraz naczynia krwionośne. Leczy niewydolność wątroby, kamicę i kolkę żółciową oraz skurcze.

Jak ją stosować? Tego dowiesz się z wideo. Leczy niewydolność wątroby, kamicę, kolkę żółciową. Wypróbuj dymnicę pospolitą. Dymnica pospolita rozkurcza mięśnie gładkie. Działa na jelita, drogi żółciowe i moczowe oraz naczynia krwionośne.

Leczy niewydolność wątroby, kamicę i kolkę żółciową oraz skurcze. Działa żółciopędnie i moczopędnie. Oczyszcza z toksyn, usuwa wypryski i zmniejsza żylaki. Stosowana jest także przy migrenie spowodowanej problemami z wątrobą. Jak ją stosować?

Pół łyżki dymnicy pospolitej zalej szklanką chłodnej wody i postaw na ogniu. Przykryj i gotuj przez trzy minuty od momentu wrzenia. Po tym czasie odstaw, by napar ostygł. Dwie łyżki płynu pij cztery razy dziennie przez dziesięć kolejnych dni.

Kolejnym krokiem jest zrobienie 10-dniowej przerwy i powtórzenie kuracji. Dymnicę pospolitą kupisz w aptekach i sklepach zielarskich. Kosztuje około cztery złote za pięćdziesiąt gramów. Uwaga - ziele podrażnia oczy, więc należy uważać z jego stosowaniem.

Z zalet dymnicy pospolitej korzystano już w starożytności. Warto używać jej też teraz i czerpać korzyści zdrowotne. Jej zakup nie jest trudny, tak samo jak sposób przygotowania. Nawet jedna kuracja może skutkować wspaniałymi efektami.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.