Trwa ładowanie...

Miej zachcianki pod kontrolą!

Nakładem wydawnictwa ILLUMINATIO ukazała się nowa książka Doreen Virtue pt.: "Zachcianki pod kontrolą. Jak opanować pokusę jedzenia?". Autorka pokazuje, w jaki sposób pokonać niepohamowany, zdawałoby się, apetyt na słodkie lub słone przekąski. Zwalczenie żywieniowych zachcianek staje się proste, gdy zaczynamy uświadamiać sobie, że silna potrzeba zjedzenia czegoś niezdrowego i kalorycznego ma swoje źródło w negatywnych emocjach. To nie ciało, a dusza potrzebuje pożywienia. Zjedzenie czekoladki, batonika lub paczki chipsów daje chwilowe ukojenie, ale nie rozwiązuje dręczącego nas problemu. Aby na dobre przestać zajadać trudne emocje, należy dowiedzieć się, jaki typ żarłoka emocjonalnego reprezentujemy. Interpretacja żywieniowych kaprysów przygotowana przez Doreen Virtue pomaga znaleźć sposoby na opanowanie pokusy.

Zobacz film: "Sól w diecie - ile można spożywać?"

Autorka poradnika jest doktorem psychologii doradczej, jasnowidzem i ekspertką w dziedzinie zdrowego odżywiania, odchudzania oraz głodu fizycznego i emocjonalnego. Prowadzi warsztaty o tematyce duchowego aspektu jedzenia, jest weganką i interesuje się terapią duszy oraz ciała. Inne książki autorstwa Doreen Virtue to: "Uzdrawianie duszy i ciała" oraz "Anielska dieta".

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.