Trwa ładowanie...

Najlepsze soki na kaca (WIDEO)

Zobacz film: "Najlepsze soki na kaca"

Nie ma w pełni skutecznego sposobu na skutki przedawkowania alkoholu. Istnieją jednak ''wspomagacze", które pomogą nam szybciej dojść do siebie. Wiele z nich możesz znaleźć w swojej kuchni. Sprawdź, które soki pomogą zwalczyć kaca.

Najlepsze soki na kaca. Nie ma w pełni skutecznego sposobu na skutki przedawkowania alkoholu. Niestety kaca, trzeba przechorować. Istnieją "wspomagacze" , które pomogą nam szybciej dojść do siebie. Wiele z nich możesz znaleźć w swojej kuchni. Jakie soki pomagają nam zwalczyć ten nieprzyjemny stan?

Sok z kiszonej kapusty jest bogaty w witaminę C, siarkę, zawiera też dużo probiotyków, które korzystnie wpływają na układ pokarmowy. Wspomoże regenerację organizmu. Sok z kiszonych ogórków przywraca równowagę elektrolitów w organizmie. Dostarcza duże ilości potasu i sodu, które zostały wypłukane przez alkohol. Pomaga na odwodnienia. Sok z buraków. Buraki wykazują działanie zasodotwórcze, neutralizują działanie alkoholu.

Zawierają wiele witamin i cennych składników odżywczych. Naturalnie wspomagają działanie wątroby, która musi wykonać ciężką pracę po alkoholowym szaleństwie. Świetnie sprawdzi się też sok pomidorowy, ponieważ jest bogaty w magnez oraz potas. Pijąc go, uzupełniamy utracone minerały. Który sok wybierzesz następnego dnia po spożyciu większej ilości alkoholu? Każdy z nich powinien pozytywnie wpłynąć na samopoczucie, dostarczyć składniki odżywcze i nawodnić organizm.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.