Trwa ładowanie...

Powiedz mi, co pijesz, a powiem ci, kim jesteś, czyli co mówi o nas ulubiony alkohol

Avatar placeholder
16.01.2015 17:16
Powiedz mi, co pijesz, a powiem ci, kim jesteś, czyli co mówi o nas ulubiony alkohol
Powiedz mi, co pijesz, a powiem ci, kim jesteś, czyli co mówi o nas ulubiony alkohol (Zdjęcie alkoholi / Shutterstock)

Każdy z nas wie, że po alkoholu człowiek staje się bardziej otwarty i szczery, znikają bariery, które do tej pory nas blokowały. Niektórzy twierdzą, że dopiero po alkoholu można poznać prawdziwe oblicze danej osoby. Czy to prawda? Ciężko stwierdzić, bo każdy z nas zachowuje się inaczej po kilku głębszych. Jednak można powiedzieć kilka rzeczy o danej osobie na podstawie tego, jaki trunek wybiera.

spis treści

1. Koneserki wina

Jeżeli osoba wybiera wino czerwone, świadczy to o płomiennych emocjach skrywanych w środku pod maską wyniosłości i dystansu. Często emocje, które próbuje pohamować, wychodzą po kilku kieliszkach wina, wtedy poznajemy jej gorący temperament, nutkę nieobliczalności i spontaniczności. Wino białe to ulubiony trunek kobiet pewnych siebie, lubiących być w centrum uwagi i znających swoją wartość.

2. Miłośniczki wódki

Wódka to typowo męski trunek, dlatego jest niewiele kobiet, które otwarcie przyznają, że stanowi ona ich ulubiony rodzaj alkoholu. Te, które jednak się do tego przyznają, charakteryzuje silna osobowość. Twardo stąpają po ziemi, dyskusja z nimi nie jest łatwa, bo zażarcie będą bronić swoich przekonań. Są stanowcze, twarde i niezależne, cenią u mężczyzn silny charakter i inteligencję. Zupełnie inne są panie lubiące drinki. To typ imprezowiczek, lubiących zabawę i nieznoszących nudy. Do życia i związków podchodzą lekko i niezobowiązująco. Po takiej kobiecie nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać.

Zobacz film: "Żywność light pod lupą dietetyka"

3. Piwoszki

Piwo często gości na stołach przy wszelakich okazjach, od spotkań w barze po wesela. Jest uniwersalne. Kobiety lubiące ten rodzaj trunku są dobrymi kumplami. Można się im zwierzyć z rozterki sercowej, można nawet konie kraść, jak kto lubi. Są otwarte, mówią prawdę w oczy, choćby była ona bolesna, rzucają celnymi ripostami i radami.

4. Szampańska wesołość

Kobiety lubiące szampan to panie o wesołym usposobieniu, optymistki kochające dobrą zabawę, flirt i przelotne związki. Z nimi każdy wieczór jest niezapomniany i każda impreza rozkręca się nie wiadomo kiedy. Niestety, gdy kończy się stan euforii, ulatniają się tak samo szybko jak bąbelki w szampanie. Dlatego panowie muszą na nie uważać, bo po wspanialej nocy mogą pozostać jedynie ich wspomnieniem.

5. Likerowa Pani domu

Kobiety lubiące likiery to perfekcyjne panie domu. Umieją gotować jak nikt inny, sprzątać i cenią ciepło rodzinnego ogniska. Są osobami otwartymi, ciepłymi i spokojnymi, uwielbiającymi słodycze i komplementy. Miłośniczki likieru są bardzo kobiece, cenią sobie prywatność i intymność, wolą zacisze domowe niż huczną imprezę do białego rana.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze