Trwa ładowanie...

"Zmieniłam myślenie o jedzeniu"

Jeszcze dwa lata temu Christine Carter ważyła ponad 130 kg. Dziś wygląda jak modelka. Jak udało jej się schudnąć, skoro twierdzi, że nienawidzi ćwiczeń? "Nauczyłam się myśleć o jedzeniu" – pisze Christine na swoim koncie na Instagramie.

Zobacz film: "Błonnik to składnik pokarmowy niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Działa jak "miotełka". Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o błonniku"

"Kiedy ktoś ci mówi, że nic nie smakuje tak dobrze, jak bycie szczupłą – nie wierz w to. Równie dobrze smakują czekoladowe ciasteczka. Z tą różnicą, że nauczyłam się, jak je jeść. Kiedyś żyłam od posiłku do posiłku, ale nie do końca wiedziałam co jadłam. Teraz mam tę świadomość" – pisze Christine. Dziewczyna emanuje pewnością siebie. Nie zawsze jednak tak było.

1. Początek

W 2014 r. Christine ważyła ponad 130 kg. Nie lubiła swojego ciała, czuła się stale zmęczona, zestresowana i skryta. Nosiła ubrania w rozmiarze XXL. To wszystko sprawiało, że rzadko wychodziła z domu.

(Instagram.com @weightlosshero)

I wtedy postanowiła, że musi zmienić swoje życie. Po konsultacji z lekarzem zdecydowała się na operację zmniejszenia żołądka. Zabieg się udał, ale Christine musiała zacząć nad sobą pracować.

Przeczytaj także:

Efekt, jaki osiągnęła po 2 latach zadziwia, ponieważ dziewczyna deklaruje, że nienawidzi ćwiczeń i robie wykonuje tylko wtedy, gdy naprawdę musi. Deklaruje, że drogą do jej sukcesu była zmiana diety.

2. Sukces zawdzięcza diecie

"Zmieniłam myślenie o kuchni. Nauczyłam się gotować, poszukuję nowych sposobów na przyrządzanie dać, używam do nich niewielkiej ilości cukru i innych węglowodanów, postawiłam na warzywa i owoce. Panuję też nad podjadaniem" – pisze Christine na Instagramie.

(Instagram.com @weightlosshero)

Dziewczyna deklaruje, że poradziła sobie także ze stresem. "Gram na pianinie i czasem ćwiczę, choć tego nie lubię. Dziś jestem już inną osobą. Bardziej pewną siebie i przebojową" – zaznacza Christine. I zachęca inne kobiety do zmiany sposobu życia i żywienia. Według niej, najważniejsze jest, by pracować nad sobą. "Tylko tak można osiągnąć sukces" – podsumowuje.

"Zmieniłam myślenie o jedzeniu"
"Zmieniłam myślenie o jedzeniu" (Instagram.com)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.