Trwa ładowanie...

Bożena Dykiel: "Ukształtowałam ciało tak, jak ja chciałam. Nie jak chciał cukier czy tłuszcz!" (WIDEO)

Zobacz film: "Bożena Dykiel: "Ukształtowałam ciało tak, jak ja chciałam. Nie jak chciał cukier czy tłuszcz!""

Bożena Dykiel to jedna z bardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Aktorka ma już 69 lat, jednak pomimo wieku nadal ćwiczy i bardzo dba o dobrą formę. W efekcie pani Bożena może się pochwalić szczupłą sylwetką.

Aktorka stara się ćwiczyć każdego dnia minimum 20-30 minut. Taka aktywność zapewnia jej elastyczne ciało i co ważne eliminuje problemy ze stawami. Ze wszystkich ćwiczeń najbardziej lubi stretching. Jak sama mówi, swoje ciało ukształtowała sama i nie zrobiły tego za nią złe nawyki żywieniowe. Dodaje również, że każda dojrzała kobieta, która się realizuje i której najbliżsi są zdrowi, nie potrzebuje więcej do szczęścia. Pieniądze to nie wszystko, a pani Bożena stawia na miłość i szczęście. Zobacz materiał.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.