Trwa ładowanie...

Jak poradzić sobie z nadmiarem metali ciężkich w organizmie? (WIDEO)

Zobacz film: "Jak poradzić sobie z nadmiarem metali ciężkich w organizmie?"

Zdrowy tryb życia jest bardzo ważny. Jednak często okazuje się, że nieświadomie ludzie dostarczają do organizmu szkodliwe substancje, w tym również metale ciężkie, nawet wybierając potencjalnie zdrowe i bezpieczne produkty. Jak ich uniknąć?

Eliminacja metali ciężkich z pożywienia i organizmu jest bardzo trudne. Można je znaleźć dosłownie wszędzie, a mało kto zdaje sobie sprawę, że bardzo dużo metali ciężkich znajduje się np. w chlebie.

Konsekwencje nadmiaru metali ciężkich w organizmie to m.in. bóle mięśni, migreny, problemy z pamięcią i snem. Jednak jest na to proste rozwiązanie! Mikołaj Rey opowiada o cudownych właściwościach połączenia kolendry i chlorelli.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.