Trwa ładowanie...

Julia Kamińska: "Od dawna jestem na diecie wegetariańskiej, dzięki temu mniej choruję" (WIDEO)

Zobacz film: "Julia Kamińska: "Od dawna jestem na diecie wegetariańskiej, dzięki temu mniej choruję""

-Jestem na diecie. To znaczy jestem na diecie wegetariańskiej tak już od bardzo dawna, w sensie dla mnie to bardzo dawno, bo to już będą trzy lata. I bardzo sobie chwalę.

To znaczy, że, po pierwsze, czuję się lepiej, mniej choruję, bardziej uważam w ogóle na to, co jem, ponieważ trzeba sobie jakoś tak fajnie bilansować białka i inne rzeczy. No i jakoś tak udaje mi się utrzymać wagę. Także to jest taka moja dieta, która wynika trochę jakoś tak powiedzmy z wrażliwości, a a przy okazji jeszcze pomaga mi jakoś tak utrzymać stałą wagę, co jest nie bez znaczenia przy takim natężeniu pracy, jak mamy w Singielce.

Bardzo dobrą motywacją jest to, że jest coraz ładniejsza pogoda i nie musimy już nosić wielkich puchowych kurtek. No dla mnie to na maksa działa, że już dwa razy poszłam biegać, na razie tylko dwa razy, zaczęłam robić brzuszki ale skończyłam, za chwilę zacznę znowu.

Także wam mam taki mały tor przeszkód w postaci tego, że chce mi się spać dłużej niż powinnam, ale właśnie wydaje mi się, że jak będzie taka już na maksa ładna pogoda to wtedy się aż samemu chce wyjść gdzieś do parku i coś fajnego porobić. Najlepiej robić to z kimś. Ja na przykład nie lubię biegać sama, najbardziej lubię biegać z kimś, żeby gadać. Wtedy biegam dużo wolniej, ale to naprawdę biegam i mi się nie nudzi To jest wydaje mi się niefajne w bieganiu, że to jest, kurcze, nudne.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.