Trwa ładowanie...

Najgorsze sposoby leczenia kaca (WIDEO)

Zobacz film: "Najgorsze sposoby leczenia kaca"

Ból głowy, nudności, światłowstręt i ogólne złe samopoczucie – to wszystko objawy kaca. Każdy, kto chociaż raz przesadził z alkoholem, wie, że to nic miłego.

Znamy mnóstwo sposobów na kaca, ale żaden nie jest w pełni skuteczny. Ten stan trzeba po prostu przeczekać. Jakie są najgorsze sposoby na leczenie kaca? Ból głowy, nudności, światłowstręt i ogólne złe samopoczucie - to wszystko objawy kaca.

Każdy, kto chociaż raz przesadził z alkoholem, wie, że to nic miłego. Jakie są najgorsze sposoby na leczenie kaca? Jakie są najgorsze sposoby na leczenie kaca? Picie zimnego piwa, nie stosuj tej metody, bo zamiast pomóc, to sobie zaszkodzisz.

Kac to stan odwodnienia organizmu po zbyt dużej ilości alkoholu. Piwo przyczyni się do dalszych strat elektrolitów. Zamiast tego pij dużo wody, soków czy napojów izotonicznych. Na kaca najlepsza ciężka praca?

Nic bardziej mylnego, intensywny wysiłek, gdy organizm jest osłabiony, może powodować omdlenia, nudności i zawroty głowy. Szybkie zapełnienie żołądka, kiedy cierpisz z powodu kaca, nie staraj się zapełnić żołądka wodą lub tłustymi potrawami.

Wywoła to jeszcze gorsze nudności, a nawet wymioty, które nie sprawią, że szybciej poczujemy się lepiej. Znamy mnóstwo sposobów na kaca, ale żaden nie jest w pełni skuteczny. Ten stan trzeba po prostu przeczekać.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.