Trwa ładowanie...

Napój na kości i stawy (WIDEO)

Zobacz film: "Napój na kości i stawy"

Medycyna naturalna zyskuje coraz więcej zwolenników. Dużo osób przy pierwszych dolegliwościach decyduje się na zastosowanie ziół w różnej formie - czy to jako maści czy naparów lub herbat. Oczywiście trudno, by zioła całkiem wyparły leki czy antybiotyki, jednak ich zdrowotne właściwości znane są od wieków i trudno się dziwić, że dużo osób do dziś chętnie po nie sięga.

Okazuje się, że zioła mogą pomóc również na bóle kości oraz bóle stawów. Dodajesz liście laurowe do rosołu? Właśnie one nie tylko dodają aromatu, ale mają właściwości prozdrowotne. Napar przygotowany z liści laurowych pomoże na wiele dolegliwości, w tym właśnie między innymi na bóle reumatyczne i artretyzm. W jaki sposób go przygotować?

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym zaprezentowaliśmy, w jaki sposób odpowiednio przygotować napar z liści laurowych. Zioła przygotowane w ten sposób nie stracą swoich zdrowotnych właściwości. A często nawet nie zdajemy sobie sprawę, że liście laurowe mają ich naprawdę wiele. Można je stosować zarówno zewnętrznie, w formie maści, jak również pić odpowiednio przygotowany na ich bazie napój.

Problem z bólami reumatycznymi to nie jedyne schorzenie, na jakie pomagają liście laurowe. Napar z nich przygotowany pomaga między innymi w leczeniu chorób skóry oraz doskonale rozgrzewa organizm. Jak prawidłowo przygotować taką herbatę? Zapraszamy do obejrzenia wideo, po którym już nigdy nie spojrzysz na liście laurowe tylko jako na dodatek do rosołu.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza