Trwa ładowanie...

Jedno z najgorszych połączeń żywieniowych. Tosty i kawa (WIDEO)

Zobacz film: "Tosty i kawa - zgubne połączenie"

Dzień powinno zaczynać zdrowe śniadanie. Tosty i kawa - to częsty zestaw śniadaniowy, również w restauracjach. Nie jest to dietetyczne śniadanie, ale jak się okazuje, to połączenie ma zgubne skutki dla zdrowia. Sprawdź, czym może grozić spożywanie tostów i małej czarnej.

Co jeść na śniadanie a czego nie jeść na śniadanie? Dlaczego nie można łączyć tostów z kawą? Jest to dziwne, ponieważ istnieje co najmniej 21 zaskakujących korzyści z picia kawy. Między innymi kawa zmniejsza ryzyko depresji, kawa może uchronić przed chorobami wątroby, kawa wpływa dobrze na serce i kawa przedłuża życie. Zbawienne działanie kawy jest przecież ogromne i powszechnie znane.

Okazuje się jednak, że kawa i chleb tostowy to produkty, których nie należy jeść na śniadanie. Sprawdź dlaczego oglądając wideo i nie zaczynaj dnia od takiego śniadania. Poza tym może ominie cię uzależnienie od kofeiny? Co w takim razie jeść na śniadanie by rozpocząć dzień z pełną dawką energii i z dobrym samopoczuciem? Czy kawę można pić w połączeniu z innymi produktami?

Obejrzyj wideo i sprawdź jaki jest sposób na dobre rozpoczęcie dnia, które nie wpłynie negatywnie na stan twojego zdrowia. Co się dzieje w twoim organizmie po wypiciu kawy? Czy tosty z herbatą są lepszym pomysłem? Co może rozbudzić zamiast kofeiny?

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.