Trwa ładowanie...

Kuracja Siemionowej – oczyść swój organizm z pasożytów i toksyn!

Oczyszcza jelita z pasożytów i toksyn, odchudza, poprawia przemianę materii i ogólną kondycję. W naturalny sposób wzmacnia organizm. Wypróbuj kurację Nadieżdy Siemionowej, która pozwoli ci zadbać o odporność.

spis treści
10 produktów spożywczych wspomagających odchudzanie
10 produktów spożywczych wspomagających odchudzanie [10 zdjęć]

Najzdrowszą dla naszego organizmu dietą odchudzającą jest dieta zawierająca odpowiednie ilości węglowodanów,

zobacz galerię
Zobacz film: "Zanim zaczniesz odchudzanie"

1. Oczyść jelita z pasożytów i toksyn

Kuracja, która w maksymalnie prosty i nieszkodliwy sposób oczyści jelito grube z toksyn, została przygotowana przez Nadieżdę Siemionową, znaną w Rosji i na całym świecie terapeutkę oraz autorkę książek. Badaczka od lat z powodzeniem prowadzi w Soczi ośrodek, w którym leczy ludzi bez środków farmakologicznych. Siemionowa jest członkiem Rosyjskiej Akademi Nauk Przyrodniczych oraz międzynarodowej International Academy of Sciences of Nature and Society. Kobieta wierzy, że moc jej kuracji naturalnych jest w stanie uzdrowić człowieka z wielu chorób. Autorka przepisu na oczyszczający koktajl jest zdania, że wiele z nich bierze się stąd, że organizm jest zanieczyszczony przez pasożyty i toksyny.

Prawidłowa praca układu trawiennego może być zablokowana przez złogi, które zalegają w jelitach. Na skutek niewłaściwego odżywiania dochodzi do zanieczyszczenia organizmu, który nie funkcjonuje prawidłowo. Kuracja Siemionowej nie tylko pozwala wydalić toksyny i pasożyty, ale także poprawia naszą kondycję i przemianę materii, reguluje funkcjonowanie trzustki, wątroby i innych ważnych organów. Autorka przekonuje, że może być skuteczna w leczeniu nowotworów, a ponadto pozwala schudnąć bez wyrzeczeń.

2. Jak przygotować miksturę Siemionowej?

Potrzebować będziesz (pamiętaj, że wszystkie składniki powinny być ekologiczne):

  • 1/2 kg marchwi,
  • 1/2 kg czerwonych buraków,
  • garści rodzynek,
  • garści suszonych moreli,
  • łyżki miodu.

Przygotowanie:

Marchewkę i buraki pokrój drobno i zalej wrzącą wodą ok. 2-3 cm nad powierzchnię warzyw. Dodaj morele i rodzynki (pamiętaj, aby wypłukać je przed użyciem). Całość doprowadź do wrzenia. Kiedy mikstura wystygnie, dodaj łyżkę miodu, wymieszaj, przykryj naczynie i odstaw na 12 godzin. Po tym czasie wystarczy, że przecedzisz napój. Gotowe!

Aby kuracja przyniosła najlepsze efekty, należy pić przygotowany płyn trzy razy dziennie przed posiłkiem. Kurację warto prowadzić przez cztery tygodnie.

Dowiedz się więcej o oczyszczaniu organizmu na naszym forum.

Mgr Monika Konieczna
Kuracja Siemionowej – oczyść swój organizm z pasożytów i toksyn!
Kuracja Siemionowej – oczyść swój organizm z pasożytów i toksyn! (Zdjęcie soku / Shutterstock)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza