Trwa ładowanie...

Najlepszy miód na przeziębienie (WIDEO)

Avatar placeholder
29.09.2020 21:05
Miód najlepszy na katar
Miód najlepszy na katar (123rf)

Akacjowy, spadziowy, a może czosnkowy? Jaki miód jest najlepszy na przeziębienie? Są miody, które bardziej przypadną do gustu dzieciom, a także takie, w których zasmakują dorośli. Film pochodzi z programu "Pytanie na śniadanie".

Istnieje co najmniej 5 najzdrowszych rodzajów miodu. Warto wypróbować smak i właściwości między innymi miodu fasolowego, miodu z mniszka, miodu manuka, irlandzkiego miodu wrzosowego oraz miodu spadziowego iglastego. Można go dodać do herbaty, do ciasta lub jeść na kanapkach. Jest odpowiedni dla osób w każdym wieku i można nim zastąpić zwykły, biały cukier.

Istnieje przekonanie, że miód na wrzody to dobry pomysł. Cudowna mikstura z dwóch składników: miodu i cynamonu wykazuje wspaniałe działanie. Należy też do grupy 8 domowych sposobów na zwalczenie infekcji. Miód z aloesem naturalny lek na problemy układu pokarmowego, koniecznie go wypróbuj. Łyżka miodu dziennie może poprawić samopoczucie i ochronić przed infekcją.

Miód jest bardzo zdrowy i nie ma skutków ubocznych, wyjątkiem jest alergia na miód. Czy miód szkodzi jak cukier? Czy warto jeść miód? Najlepiej kupować produkt z ekologicznych, sprawdzonych źródeł. Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej o miodzie. Sprawdź, który miód będzie ulubionym smakołykiem twojego dziecka. Sprawdź, czy miód można przedawkować lub czy może mieć on negatywny wpływa na zdrowie.

Zobacz film: "Żywność light pod lupą dietetyka"
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze