Trwa ładowanie...

Odstawił alkohol i cukier na miesiąc. Jak efekty? (WIDEO)

Zobacz film: "Odstawił alkohol i cukier na miesiąc. Jak efekty"

Myślisz, że rezygnacja z cukru i alkoholu to prosta rzecz? Nie do końca. Przekonał się o tym Sacha. Chłopak przez 30 dni nie jadł potraw z białym cukrem. Zrezygnował także z picia alkoholu. Jakie są tego efekty?

Cukier jest obecny nie tylko w słodyczach. Znajduje się też w chlebie, owocach, keczupie, przetworach, a nawet w wędlinach. Wiele osób zastanawia się jak kontrolować poziom cukru, ale nie jest to takie proste. Istnieje co najmniej 5 podstępnych rzeczy, które podnoszą poziom cukru we krwi. Okazuje się, że cukier równie szkodliwy co ekstremalny stres lub przemoc, może też mieć działanie uzależniające. Badania wykazały, że osoby uzależnione od cukru powinny być leczone podobnie jak osoby uzależnione od narkotyków.

Alkohol nie jest spożywany tak często jak cukier, ale ma bardzo destrukcyjne działanie na organizm i może powodować wiele chorób. Na co alkohol szkodzi najbardziej? Jak alkohol wpływa na ciało, mięśnie, serce i mózg? Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak alkohol wpływa na zdrowie. Nie wie też, że napoje wysokoprocentowe pozostawiają skutki w organizmie na długie miesiące, a nawet lata. Ich picie nawet od czasu do czasu jest szkodliwe i pogarsza samopoczucie.

Wszystko co musisz wiedzieć o cukrze to to, że najlepiej ograniczyć jego spożycie i starać się wybierać produkty z jak najmniejszą ilością tego składnika. Najlepiej zdecydować się na cukrowy detoks i postarać się zmniejszyć ilość cukru w diecie. Obejrzyj wideo i poznaj znaki, które pokazują że jesz za dużo cukru, sprawdź czy czas zmienić dietę. Dowiedz się czy cukier w owocach szkodzi. Czy wyeliminowanie cukru i alkoholu poprawia samopoczucie i wyniki badań? Warto się na to zdecydować? Czy efekty są widoczne już po miesiącu takiego żywienia?

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.