Trwa ładowanie...

W kawie mogą znajdować się niebezpieczne toksyny (WIDEO)

Zobacz film: "W kawie znajdują się niebezpieczne toksyny"

Codziennie pijesz filiżankę małej czarnej? W przeliczeniu to 3 kg kawy rocznie. Badania wykazały, że w ziarnach kawy mogą skrywać się niebezpieczne toksyny. Jakie? Sprawdź wideo i dowiedz się czy kawa jest zdrowa. Może lepiej byłoby z niej zrezygnować? Czy są jakieś zalecenia co do ilości spożywanej kawy? Czy uzależnienie od kawy to powód do zmartwień?

Kawa to ulubiony napój wielu osób. Niektórzy nie wyobrażają sobie poranka bez filiżanki kawy, a inni celebrują w ten sposób chwilę relaksu popołudniu. Nikt jednak nie wie wszystkiego o kawie i nie zna działania kawy. Poznaj wady i zalety kawy. Obejrzyj wideo i sprawdź co się dzieje w twoim organizmie po wypiciu kawy oraz co się dzieje w organizmie gdy zrezygnujesz z picia kawy. Ile kawy powinniśmy wypić żeby schudnąć? Jak kawa wpływa na seks? Dlaczego kawa rujnuje twoją wydajność?

Oczywiście są też pozytywne skutki, istnieje co najmniej 21 zaskakujących korzyści z picia kawy. Oprócz tego kawa jest smaczna, można wybierać rożne jej rodzaje w zależności od indywidualnych preferencji. Są zwolennicy kawy z mlekiem, kawy americano, a także kawy espresso. Czy rzeczywiście kawa zmniejsza ryzyko depresji? Czy kawa parzona na zimno jest zdrowsza od tej parzonej tradycyjnie? Odczuwasz negatywne skutki kawy czy jest dla ciebie wybawieniem w intensywne dni?

7 znaków, które świadczą o tym, że pijesz za dużo kawy
7 znaków, które świadczą o tym, że pijesz za dużo kawy [7 zdjęć]

Dolegliwości układu trawiennego nie zawsze są wynikiem przejedzenia czy spożycia nieświeżej żywności. Naukowcy...

zobacz galerię

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.